בניית אתרים

אתרי אינטרנט מקצועיים פותחים דלתות

גוגל אוהב את האתרים שלנו - הגולשים אוהבים אותכם

אתרי אינטרנט צריכים להרשים, לייצר זכירות לייצר דיאלוג בין הגולש לחברה.
הגולש מבקש לקבל מידע בעל ערך, העין של הגולש בעידן העכשווי, יודעת לזהות עיצוב חדשני, נראות מותגית.
אתרי מכירות חנויות און ליין, אתרים תדמיתיים שיווקיים, צריכים ל"ספק את הסחורה" ביעילות, קלות, נוחות ומהירות.
להציג את מירב האינפורמציה שהגולש צריך ולהניע אותו עם חיוך לפעולה!

בניה, תוכן , עיצוב - אתרי תדמית ואתרי מכירות און ליין

הסוכן הוירטואלי שלכם
שלא הולך לישון

אתר אינטרנט מקצועי, איכותי הוא הפנים של חברה, ארגון, עסק, הוא סוכן המידע והמכירות הדיגיטלי שעובד עבורכם 24/7, 365 יום בשנה, הוא משמש כמקור אמין ומהימן, באתר אופציה לעדכן שירותים, מוצרים, תכנים, ברמה היומית, להגיע לקהל יעד ממוקד עם הצעות ערך ייחודיות!

מה הבידול שלנו בבניית אתרים?

האתרים שלנו יודעים לספר סיפור! הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים אתכם , אנו ניתן להם את הסיבות לבחור בכם, אנו בונים אתרי אינטרנט תדמיתיים, אתרי אינטרנט מכירתיים חניות אי קומרס,  שהם תוצר של שילוב בלעדי של אסטרטגיה שיווקית, קריאייטיב, קופירייטיניג מהשורה הראשונה, עיצוב רגיש, תוכן משכנע, טכנולוגיה מתקדמת, חוויה משלב התכנון ועד לליווי השוטף.

אנו לומדים, חוקרים, מקשיבים, מתכננים ומזקקים את הערך לבידול ויתרון יחסי מדויק שיעזור לכם להציג את החברה, העסק, המיזם באופן האפקטיבי והמסקרן ביותר!

מהם העקרונות לאתרים עם יחסי המרה גבוהים?

העקרונות המנחים אותנו בניית אתרים מתקדמים הם רעיון חזק שעומד מאחורי חדשנות טכנולוגית, עדכוני גרסאות, מחקר ביטויים ומילות מפתח בשלב התכנון,  תוכן משכנע, עיצוב דיגיטלי שעושה וואו, תכנות מקצועי,  ניווט ידידותי, אתר עם הטמעת מילות מפתח וביטויים לקידום אורגני אפקטיבי "תבלין" של יחסי המרה גבוהים!

כיצד אתר מקצועי מייצר לקוחות?

אתרי אינטרנט מקצועיים מסקרנים, רהוטים, ומניבים אפקטיביים הם תוצר של דרך הכוללת: מחקר לקוח, איפיוני מאקרו מיקרו, אסטרטגיית מיקוד קהלי יעד, מחקר מתחרים מקיף, מה יגרום לגולש להיכנס, לגלוש,  מה הוק (Hook) ? וו הקרס בחכה, היררכיה מבנה האתר, אסטרטגיית מותג, קונספט התוכן, קונספט עיצובי, צבעוניות, ויז'ואלים, וידיאו, מוביניג, טיפוגרפיית תוכן, גודל סוג אופי פונטים, אסטרטגיית קידום, תכנון מסע הלקוח, נגישות, אבטחה, התאמה לכל סוגי המכשירים, קישורים לרשתות חברתיות.

מהו אתר תדמית?

למעשה אתר תדמית (מושג של לפני עשור) הוא אתר שיווקי שכנועי שייעודו לסקרן ולשכנע את הגולש להיפגש עמכם במפגש פיזי או בזום! אתר מעוצב, עכשווי, מדויק ומזמין – כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם המציג תוכן משכנע שעבר מחקר ביטויים ומילות מפתח, פרופיל דיזיין מעוצב, חזון, ערכים, מגוון שירותים או מוצרים, לקוחות ממליצים, בלוג עם תוכן איכותי אתר חדשני, מעניין, לוהט, אינטראקטיבי ובעיקר מניע למפגש!

מהו אתר מכירות? חנות און ליין?

ומבלי לצאת מהמשרד או מהבית.  חנות אי קומרס חייבת לייצר בידול, יתרון יחסי, חווית קניה מרגשת, מהירות טעינה, תמונות איכות למוצרים עם תיאורים משכנעים, כולל גוגל תמונות, הצעות פרסונאליות, מתן ערך אמיתי לגולש, מסלקה, חשבוניות, ניהול מלאי, באנדלים, קנה קבל, סטטיסטיקות, מוצרים דומים, אנליזות, בלוג עם קשת מאמרים שנותנים לגולש אינפורמציה מעניינת ורלבנטית ועוד!

אתר מכירות חייב לאפשר להניע ואו למכור במגוון הזירות: פייסבוק, טיק טוק, אינסטגרם, זאפ וכו' על מנת להגיע לכמה שיותר חשיפות גולשים שיהפכו ללקוחות קונים יותר קונים.

מעטפת פתרונות מקצועית לכל הצרכים

להציג, להרשים לקבל תוצאות!

צוות צמיחה כולל יועץ אסטרטגי, יועץ שיווק דיגיטלי, מעצבת דיגיטל גרפית, קופירייטר, מתכנת בכיר ומנוסה, מנהלת סושיאל מתמחים בבניית אתרים KISS – Keep it short and simple, עם חלוקת קשב ייחודית, ידידותיים, מעוצבים, קלים לניווט ואפקטיביים בעלי יחס המרה איכותי.

טעימה מהפרויקטים

שיתופי פעולה

דילוג לתוכן