רשתות חברתיות

לשתף - לחבר - להתחבר - למתג - לשווק - למכור

לשתף, לחבר, להתחבר, למתג, לשווק, למכור

כולנו רוצים להציג, להראות, לשתף, לחבר, להתחבר.
האדם האנושי הוא ייצור חברותי, אנו נהנים מהלייקים, הפידבקים, התגובות הטובות, ופחות שמחים בתגובות שליליות.

רשתות חברתיות יוצרות היכרויות, מחדשות, משמרות עבורנו מערכות יחסים.

מה זה רשתות חברתיות?

רשת חברתית הינה פלטפורמה אינטרנטית שמתקיימת במרחב הדיגיטלי  ומעניקה יכולת לקיים אינטראקציה משותפת עם חברים, מכרים, חברים של חברים או גולשים בעלי תחומי עניין משותפים, כגון חובבי יין, חובבי אופנועי שטח, אנשים המעוניינים בשינוי תזונה וכו'.

כיצד מורכבת רשת חברתית?

רשת חברתית דיגיטלית היא פאזל עצום המורכב מייצוג של כל היוזרים המשתמשים בדף פרופיל. הקשרים החברתיים מתקיימים בהודעות גלויות לכלל ואישיות, שיתופי תמונות במדיה, תוכן, סרטונים, בלוגינג, פידבקים Like ומגוון שירותים המשתנים מרשת חברתית דיגיטלית אחת לשנייה – יש דפים אישיים ויש דפים עסקיים.

שיווק מקצועי ברשתות חברתיות

פילוח, טרגוט, להגיע לקהל הנכון בזמן הנכון

חברות ומותגים מבצעים קמפיינים מגוונים, פוסטים, סרטונים, תוכן ייחודי, שימוש במשפיענים ועוד. בקמפיינים המופקים ברשתות החברתיות יש את האופציה לבצע פילוח מדויק, לטרגט קהלי יעד, לייצר להם תוכן קריאטיבי ייעודי תוך בדיקת  אפקטיביות הפרסום תוך שימוש בכלים אנליטיים וטכנולוגיות דאטה שמבצעות ניתוחי מידע, התנהגויות ונתונים.

רמת מעורבות, שיתופים, הקלקות

קמפיינים ברשתות חברתיות מנהלים עם אצבע על הדופק ברמה  היום יומית, לשפר, לשדרג, לייצר מסקנות, להפיק תובנות, לדעת איזה פוסטים, תכנים, סרטונים, קמפיינים עבדו או מה צריך לשפר ולשדרג! הניתוחים והמדדים הייחודיים מעניקים את המרחב להבין עד רמת הבורג במכונה הגדולה, רמת חשיפות, רמת מעורבות, רמת שיתופים, משך שהייה, רמת הקלקות ומכאן לנתח אפקטיביות יחסי המרה, השקעה מול הכנסה!  

קונספט, עיצוב, קריאייטיב, קופירייטיניג

לקריאיטיב, עיצוב, קופירייטיניג, צילומים, תוכן חשיבות גדולה, לשירותך צוות מקצוענים, בקמפיינים ברשתות החברתיות ניתן להסיק מסקנות ולייצר תובנות כמו כן השוואה בין הקמפיינים המגוונים, להבין מה הגיב אפקטיבי יותר מה הסיבות? או מה הגיב פחות טוב ומה הסיבות? ולשפר קונספט, עיצוב תוכן, נראות.

הרשתות החברתיות המובילות

פייסבוק

הרשת החברתית הראשונה מבין הרשתות החברתיות שחצתה בשנת 2017 את רף 2 מיליארד המשתמשים. מדובר באתר השישי בעולם הנצפה מתוך מיליוני אתרים, פייסבוק מעניק יכולת ליצור קשר עם חברים חדשים ישנים, שיתופים, סטורי תמונות או וידאו ל – 24 שעות, צ'אטים, התכנסות לתחומי עניין משותפים, בפייסבוק דפים אישיים ועסקיים, למרות הירידה שהחלה ב-2022 היא עדיין הרשת החברתית הגדולה בעולם וחברת מטא המחזיקה במותג הינה בעלת וואטסאפ ואינסטגם.

אינסטגרם

רשת דיגיטלית לשיתוף סרטונים ותמונות טובה לאנשים וחברות שיודעות לספר בתמונה או סרטון, תמונה שווה 1000 מילים, הרשת שהוקמה ב-2010 מונה כמיליארד וחצי משתמשים והיא שיצרה אושיות רשת רבים! משתמשי האינסטגרם בגילאי 14 עד 36 לרוב נשים!

וואטסאפ

יש 2 וי כחול? ראיתם!
אפליקציה פופולרית של כ-2 מיליארד משתמשים בעולם, לשליחת תכנים, שיחות וידאו, שיחות אישיות, מסרים מידיים, קבצים, סרטונים, הודעות קוליות בקצב שמע רגיל עד מהיר, זה שיצרה שפה מלאה באימוג'ים !וואטסאפ מאפשרת להקים  רשימות תפוצה ולשלוח להם תכנים מבלי שאחרים יראו את פרטיהם , כמו כן קבוצות בו.

טיקטוק

רשת חברתית, אפליקציה לשיתופי וידאו באורך של 5 עד 60 שניות, להיט בקרב ילדים, נוער, צעירים, TikTok מציעה אפשרות לצלם להוסיף אפקטים, פילטרים, היא מובילה בסרטי ריקוד, מתיחות, מעשי קונדס, מיוזקלס, טיפים ועוד. הרשת הסינית שהפכה זמינה גם בעולם המערבי ב: 2018  הגיעה למספר האסטרונומי של שניים וחצי מיליארד משתמשים!

טוויטר

רשת פופולרית בעיקר בארצות שנוסדה ב2006 ונרכשה ב2022 ע"י איילון מאסק ב 44 מיליאד דולר, Twitterרשת חברתית שמונה כ 500 מיליון יוזרים, המסרים נקראים ציוצים והם מוגבלים במספר התווים!

לינקדאין

הרשת העסקית החברתית שנוסדה ב2003 ומונה כ 750 מיליון יוזרים, רשת נטוורקיניג איכותית, המחברת בין נותני שירות לעסקים, בין עסקים לעסקים, לינקדין מאגדת בעלי מקצועות חופשיים, הייטקיסטים, וגיוסי עובדים רבים בתחומים מגוונים מתבצעים דרכה!  

שיתופי פעולה

דילוג לתוכן