יועץ שיווקי – פחות ריצות יותר תוצאות!

מאת: משה שמש
יועץ אסטרטגי ומלווה שיווקי

מדוע קהל היעד הפוטנציאלי יעדיף אותך ולא את המתחרה?

 יועץ שיווקי מומחה בבניית מערכות יחסים ארוכות טווח בינך לבין הצרכנים!

יד ביד, ראיית תמונה רחבה

השיווק הוא לא נקודת תורפה…הוא נקודת זינוק הכרחית לכל עסק, יועץ שיווקי מקצועי, הולך איתך יד ביד, רואה תמונה רחבה, מתאים את ניסיונו ליכולות ולצרכים שלך, פועל לשיפור ביצועים בזמינות ואחריות, מייעל תהליכי עבודה, חוסך לך זמן והכסף, מייצר שינוי בתחומי המכירות!

מה תפקידו של יועץ שיווקי?

יועץ שיווקי צריך לבנות תשתית שיווק ומכירות איתנה , הצעת ערך אמיתית לקהלי היעד, שתענה על פוזיציית התחרות , תייצר מנועי צמיחה מחוללי שינוי, תיצור בידול בשווקים צפופים, יתרון יחסי מול המתחרים, תוך בניית מותג רב השפעה בכל הזירות אוף ליין ואון ליין!

כיצד יועץ שיווקי מתאים חליפה תפורה לפי מידה לעסק?

יועץ שיווקי צריך לזהות מה קהל היעד רוצה? מתי ? ואיך?

מלווה שיווקי חוקר, לומד את אופי, מנתח את פעילות העסק אופן הניהול, אופן השיווק, פרסום, מכירות בחינת דוחות כספיים, מבנה ארגוני של החברה /העסק, חקר מוצרים, שירותים, חוזקות, נקודות תורפה, צווארי בקבוק, קהלי יעד, צורכי קהל היעד, מצב פיננסי ,אופי מכירות ,שירות לקוחות , תפעול, סביבת התחרות, ההזדמנויות ומנועי הצמיחה.

מהי תוכנית פעולה אפקטיבית מותאמת לצרכי ויעדי העסק?

כל עסק צריך תוכנית ישימה, עם כיווני פעולה, דהיינו אסטרטגיית שיווק, מותאמת לקהלי היעד, תוכנית ממוקדת זירת פעילות ותחום בו פועל העסק, יועץ שיווקי בונה תכנית פעילות עסקית מובנית מסודרת לפתרון אתגרים, התייעלות , צמיחה, הגדלת לקוחות, הגדלת מכירות , הגדלת רווחיות תוך ליווי תהליך מקיף, יישום התכנית עד הגעה למטרות שהוגדרו!

מהי תרומותו של יועץ שיווקי בעידן הדיגיטלי?

בעידן הדיגיטל מוצרים ושירותים רבים ניתנים באון ליין, כגון ייעוץ והדרכות במגוון ענפים ותחומים הניתנים מרחוק באמצעות הזום , קורסים מרחוק וכו כמו כן מכירת מוצרים באמצעות אתרי מסחר, דפי מוצר באינסטגרם, טיק טוק, פייסבוק וכו, יועץ שיווקי מייעל תהליכי עבודה ומוזיל באופן משמעותי עלויות ישירות ועקיפות.

כיצד מסייע יועץ שיווק במיתוג העסק?

כדי להיכנס לתודעת קהל היעד הפוטנציאלי חשוב לייצר מיתוג עסקי!

לא רק נראות ויזואלית ומלל, לא רק לוגו, אתר  אינטרנט מעוצב, פוסטים ברשתות חברתיות זה לא מיתוג עסקי זה תפעול פרסומי באינטרנט!

יועץ שיווקי בונה תהליך מיתוג לעסק , מחדיר את עקרונות וערכי המותג לתודעת קהל היעד הפוטנציאלי, מספר את הסיפור המדויק, בערוצים המתאימים, בעזרת תכנון, קריאייטיב, יצירת זהות ייחודית, הזדהות רגשית, יצירת שפת תוכן, שפה גרפית, טון, סגנון, בידול, יתרון יחסי, זכירות, דיאלוג ייחודי עם הגולשים במגוון הפלטפורמות ובאמצעי המדיה .

יועץ שיווקי מדייק את הפרסום והשיווק דיגיטלי

יועץ שיווקי מומחה לשיווק דיגיטלי יודע להניע את העסק שלך לגולשים שהם למעשה לקוחות פוטנציאליים ,במרחבי רשת האינטרנט, לדבר עם ועל המוצרים או השירותים שלך וזה אומר מותג דיגיטלי.

יועץ שיווקי בעל ניסיון רב, מפיק קמפיינים פרסומיים רשתיים ממוקדים, משכנעים, מסקרנים אשר פונים בול בפוני אל הגולשים הרלוונטיים.

יועץ שיווקי חייב להכיא יישומים ושימושים בכלים טכנולוגיים חדשניים ואוטומציה שיווקית לניהול קמפיינים בפלטפורמות הדיגיטליות המגוונות, על מנת לייצר עבור המותג שלך, נראות ייחודית, בולטות ונוכחות קריאייטבית שמניעה גולשים להפוך ללקוחות חדשים. יועץ שיווקי מבצע מחקר מעמיק ומתאים את הערוצים הנכונים והאפקטיביים ביותר לטובת השירות או המוצר שלך: GOOGLE ADS-  FACEBOOK – TikTok  YOUTUBE – INSTAGRAM – LINKEDIN-  OUTBRAIN-  SEO- Search Engine Optimization

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים

עוד בנושא

דילוג לתוכן